Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka siedliskowa, ul. Jantarowa

Jantarowa, Zieleniewo, zachodniopomorskie

  • 499 000 zł
  • 3 009 m²
  • 165,84 zł/m²

Zdjęcie

Paulina Zielińsk...

Skontaktuj się

Działka siedliskowa, ul. Jantarowa

Jantarowa, Zieleniewo, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

499 000 zł

3 009 m²

165,84 zł/m²

Działka siedliskowa, ul. Jantarowa

Zaktualizowane: 20 maja 2026

499 000 zł 3 009 m² 165,84 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 499 000 zł (165,84 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: siedliskowa, 3 009 m²
  •   kształt: kwadrat; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: Mikulski Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 6546/MKN/DZS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż piękna i urokliwa działka położona w zaciszu Kołobrzegu.
Nieruchomość idealna dla każdego! Doskonale usytuowana przy spokojnej ulicy Jantarowej w Zieleniewie jednocześnie z całym dostępem do niezbędnej infrastruktury jak market, przystanek komunikacji miejskiej, stacja paliw,
droga ekspresowa S6
Nieruchomość idealna pod zakup inwestycyjny jak i mieszkalny!
Działka siedliskowa położona w Zieleniewie gmina Kołobrzeg:
Powierzchnia: (...)

Agent

Paulina Zielińska

660 727...

660 727 425

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paulina Zielińska

660 727...

660 727 425

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paulina Zielińska

Zostaw telefon, oddzwonimy